ART / Lithographs / Litograph 11565039
nr 1156 5039
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Pierre Olofsson (1921-1996), Sverige. Signed and numbered 14/100, med dedikation, bladets mått: 20x15,
LITOGRAPH, Signerad och numrerad 14/100, med dedikation, bladets mått: 20x15
600
SEK 500
Monday January 22 2018
at 19:32:30
500 kr
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Read more about Pierre Olofsson